Module Matrix (1.0.10) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Development
he: פיתוח

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: Project
he: פרוייקט

en: Version
he: גירסה

en: Reset
he: איתחול

en: Basic Information
he: מידע בסיסי

en: Unavailable
he: לא זמין

en: Experimental
he: נסיוני

en: No modules are available to uninstall.
he: אין רכיבים זמינים להסרה.

en: Neutral
he: ניטראלי

en: Slate
he: צפחה

en: Dependencies
he: תלויות

en: Machine Name
he: שם מכונה
