Module Matrix (1.0.10) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Development
kk: Дамыту

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Version
kk: Нұсқа

en: Reset
kk: Ысыру

en: No modules are available to uninstall.
kk: Қатынаулы модульдер орнатуға жоқ.
