Module Matrix (1.0.10) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах
