Module Matrix (1.0.10) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Basic Information
my: အခြေခံသတင်းအချက်လက်

en: Unavailable
my: မရရှိနိုင်ပါ

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
