Module Matrix (1.0.10) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Administration
si: පාලනය
