Module Matrix (1.0.11) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
