Module Matrix (1.0.11) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Project
lt: Projektas

en: Version
lt: Versija

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Teal
lt: Žalsvai mėlyna

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: Light
lt: Šviesi

en: Experimental
lt: Eksperimentinė

en: No modules are available to uninstall.
lt: Nėra ką pašalinti.

en: Neutral
lt: Neutralus

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: Dark
lt: Tamsiai
