Module Matrix (1.0.11) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Development
ms: Pembangunan

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: Version
ms: Versi

en: Reset
ms: Set semula

en: Basic Information
ms: Maklumat asas

en: No modules are available to uninstall.
ms: Tiada modul untuk dibuang pemasangan.
