Module Matrix (1.0.11) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Development
oc: Desvolopament

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Administration
oc: Administracion

en: Project
oc: Projèctes

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Unavailable
oc: Indisponible

en: No modules are available to uninstall.
oc: Cap de modul pòt pas èsser desinstallat.

en: Machine Name
oc: Nom sistèma
