Module Matrix (1.0.2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Development
ast: Desendolcu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Administration
ast: Alministración

en: Version
ast: Versión

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún
