Module Matrix (1.0.2) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Status
et: Olek

en: Development
et: Arendus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Project
et: Projekt

en: Version
et: Versioon

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: No modules are available to uninstall.
et: Eemaldamiseks ei ole ühtegi moodulit.

en: Slate
et: Paekivi hall

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Machine name: @machine-name
et: Masinloetav nimi: @machine-name

en: Version: @module-version
et: Versioon: @module-version

en: Requires: @module-list
et: Nõuab mooduleid: @module-list

en: Required by: @module-list
et: On nõutav moodulite poolt: @module-list

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
et[0]: Moodulit @module.module_name ei saa eemaldada järgneval põhjusel:
et[1]: Moodulit @module.module_name ei saa eemaldada järgnevatel põhjustel:

en: Stable
et: Stabiilne
