Module Matrix (1.0.2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Version
ka: ვერსია

en: None
ka: არცერთი
