Module Matrix (1.0.2) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: Version
nl: Versie

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: Teal
nl: Groenblauw

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: Light
nl: Licht

en: Experimental
nl: Experimenteel

en: No modules are available to uninstall.
nl: Geen modules beschikbaar voor deïnstallatie.

en: Neutral
nl: Neutraal

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Dark
nl: Donker

en: Version: @module-version
nl: Versie: @module-version

en: Requires: @module-list
nl: Vereist: @module-list

en: Required by: @module-list
nl: Vereist door: @module-list

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
nl[0]: De volgende oorzaak belemmert dat @module.module_name gedeïnstalleerd kan worden:
nl[1]: De volgende oorzaken belemmeren dat @module.module_name gedeïnstalleerd kan worden:

en: Stable
nl: Stabiel
