Module Matrix (1.0.2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: Version
sq: Versioni

en: Reset
sq: Rifillo

en: No modules are available to uninstall.
sq: Asnjë modul në dispozicion për çinstalim.
