Module Matrix (1.0.2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Administration
ur: تنظیم

en: Version
ur: ورژن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں
