Module Matrix (1.0.3) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Version
el: Έκδοση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Unavailable
el: Μη διαθέσιμο

en: No modules are available to uninstall.
el: Καμία μονάδα δεν μπορεί να απεγκατασταθεί.

en: Stable
el: Σταθερό
