Module Matrix (1.0.3) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Unavailable
kn: ಲಭ್ಯವಿಲ್ಲ

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ

en: Indigo
kn: ವಜ್ರನೀಲಿ

en: Last Modified
kn: ಕೊನೆಯ ಬಾರಿಗೆ ಮಾರ್ಪಡಿಸಲಾಗಿದ್ದು
