Module Matrix (1.0.4) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Development
az: Develop

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Version
az: Versiya

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Experimental
az: Eksperimental

en: No modules are available to uninstall.
az: Silmək üçün heç bir modul yoxdur.

en: Slate
az: Şifer
