Module Matrix (1.0.4) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Development
bg: Разработка

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: Version
bg: Версия

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Unavailable
bg: Недостъпно

en: No modules are available to uninstall.
bg: Няма налични модули за деинсталиране.
