Module Matrix (1.0.4) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: Version
gl: Versión

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Unavailable
gl: Non dispoñíbel

en: No modules are available to uninstall.
gl: Non hai módulos dispoñibles para desinstalar.

en: Slate
gl: Lousa

en: Machine Name
gl: Nome de sistema

en: Dark
gl: Escuro
