Module Matrix (1.0.4) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Staða

en: Development
is: Þróun

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Administration
is: Stjórnun

en: Version
is: Útgáfa

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
