Module Matrix (1.0.4) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Project
ku: پرۆژە

en: Version
ku: وەشان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: No modules are available to uninstall.
ku: هیچ مۆدیولێک نییە بۆ هەڵوەشاندنەوە.

en: Slate
ku: بەردەڕەش
