Module Matrix (1.0.4) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Version
nn: Versjon

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen
