Module Matrix (1.0.5) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Version
bn: সংস্করণ

en: None
bn: একটিও নয়
