Module Matrix (1.0.5) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: Version
eo: Versio

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: No modules are available to uninstall.
eo: Neniuj moduloj estas disponeblaj por malinstali.
