Module Matrix (1.0.5) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: Version
te: సంచిక

en: None
te: ఏమీలేదు
