Module Matrix (1.0.6) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Development
am: ልማት

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Version
am: ሥሪት
