Module Matrix (1.0.6) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Development
fi: Kehitys

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Project
fi: Projekti

en: Version
fi: Versio

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: Teal
fi: Sinivihreä

en: Unavailable
fi: Ei saatavilla

en: Light
fi: Vaalea

en: No modules are available to uninstall.
fi: Ei moduuleita, joita voisi poistaa.

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: Dark
fi: Tumma
