Module Matrix (1.0.6) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Development
fa: توسعه

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Administration
fa: مدیریت

en: Version
fa: نسخه

en: Reset
fa: اعاده

en: None
fa: هیچ

en: Light
fa: روشن

en: No modules are available to uninstall.
fa: هیچ ماژولی جهت حذف وجود ندارد.

en: Slate
fa: تخته سنگ

en: Dark
fa: تاریک
