Module Matrix (1.0.8) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Status
be: Статус

en: Development
be: Распрацоўка

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: Version
be: Версія

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: No modules are available to uninstall.
be: Няма модуляў для выдалення.

en: Slate
be: Спіс

en: Dark
be: Цёмная

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
be[0]: Наступная прычына забараняе выдаленне модуля  @module.module_name:
be[1]: Наступныя прычыны забараняюць выдаленне модуля  @module.module_name from being uninstalled:
