Module Matrix (1.0.8) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Unavailable
bo: སྤྱོད་མི་ནུས།

en: No modules are available to uninstall.
bo: ཕྱིར་འདོར་བྱེད་དགོས་པའི་མ་དཔེ་མེད་པ།

en: Slate
bo: རྡོ་ལེབ

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
