Module Matrix (1.0.8) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: Project
hr: Projekt

en: Version
hr: Inačica

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: No modules are available to uninstall.
hr: Nijedan modul se ne može deinstalirati.
