Module Matrix (1.0.8) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Development
ml: വികസനം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: None
ml: ഇല്ല
