Module Matrix (1.0.9) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Støða

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Administration
is: Fyrisiting

en: Version
is: Útgáva

en: Reset
is: Tómstilla

en: No modules are available to uninstall.
is: Eingi mótul eru tøk at taka av heimasíðuni.
