Module Matrix (1.0.9) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Project
hu: Projekt

en: Version
hu: Verzió

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Basic Information
hu: Alapvető információ

en: Teal
hu: Halványkék

en: Unavailable
hu: Nem elérhető

en: Light
hu: Világos

en: Experimental
hu: Kísérleti

en: No modules are available to uninstall.
hu: Nincs eltávolítható modul.

en: Neutral
hu: semleges

en: Last Modified
hu: Utoljára módosított

en: Dependencies
hu: Függőségek

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Dark
hu: Sötét

en: Beta
hu: Béta

en: Deprecated
hu: Elavult

en: Obsolete
hu: Elavult

en: Version: @module-version
hu: Verzió: @module-version

en: Requires: @module-list
hu: Bekapcsolása ezeket a modulokat igényli: @module-list

en: Required by: @module-list
hu: @module-list használja

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
hu[0]: <em>@module.module_name</em> eltávolítását jelenleg a következő ok akadályozza:
hu[1]: <em>@module.module_name</em> eltávolítását jelenleg a következő okok akadályozzák:

en: Stable
hu: Stabil
