Module Matrix (1.0.9) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Version
km: កំណែ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: No modules are available to uninstall.
km: គ្មាន​ម៉ូឌុល​ត្រូវ​លុប​ទេ ។

en: Slate
km: បញ្ជី​ឈ្មោះ​បេក្ខជន​បោះឆ្នោត
