Module Matrix (1.0.7) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Development
ar: التطوير

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Administration
ar: الإدارة

en: Project
ar: المشروع

en: Version
ar: النسخة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: Experimental
ar: تجريبي

en: No modules are available to uninstall.
ar: لا توجد وحدات يمكن إزالتها.

en: Slate
ar: اللوح

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
