Module Matrix (1.0.7) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Administration
ca: Administració

en: Project
ca: Projecte

en: Version
ca: Versió

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Unavailable
ca: No disponible

en: Light
ca: Clar

en: No modules are available to uninstall.
ca: No hi ha mòduls disponibles per desinstal·lar.

en: Slate
ca: Pissarra

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Dark
ca: Fosc

en: Version: @module-version
ca: Versió: @module-version

en: Requires: @module-list
ca: Requereix: @module-list

en: Required by: @module-list
ca: Requerit per: @module-list

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
ca[0]: No es pot desinstal·lar @module.module_name per la següent raó:
ca[1]: No es pot desinstal·lar @module.module_name per les següents raons:

en: Stable
ca: Estable
