Module Matrix (1.0.7) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Version
cy: Fersiwn

en: Reset
cy: Ailosod

en: None
cy: Dim

en: No modules are available to uninstall.
cy: Does dim modilwau ar gael i dad-osod.
