Module Matrix (1.0.7) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Project
da: Projekt

en: Reset
da: Gendan

en: None
da: Ingen

en: Unavailable
da: Ikke tilgængelig

en: Light
da: Lyst

en: Experimental
da: Eksperimentel

en: No modules are available to uninstall.
da: Der er ingen moduler at afinstallere.

en: Machine Name
da: Maskinnavn

en: Dark
da: Mørkt

en: Requires: @module-list
da: Kræver: @module-list

en: Required by: @module-list
da: Kræves af: @module-list

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
da[0]: Følgende grunder forhindrer at @module.module_name kan afinstalleres:
da[1]: Følgende grunder forhindrer at @module.module_name kan afinstalleres:
