Module permissions (3.0.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Administration
ast: Alministración

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome
