Module permissions (3.0.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Administration
be: Кіраванне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Select
be: Выбраць

en: Permission
be: Дазвол

en: About
be: Аб

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
be: Заўвага: прызначайце толькі давераным ролям; гэта права мае  ахоўную функцыю.
