Module permissions (3.0.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Administration
bg: Администриране

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Select
bg: Избери

en: Permission
bg: Разрешение
