Module permissions (3.0.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Select
fi: Valitse

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: About
fi: Tietoja

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fi: Varoitus: Aseta vain luotetuille rooleille; tällä oikeusmäärityksellä on vaikutuksia turvallisuuteen.

en: Filter modules
fi: Suodata moduuleja

en: Enter a part of the module name or description
fi: Syötä osa moduulin nimestä tai kuvauksesta
