Module permissions (3.0.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Administration
he: ניהול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Select
he: בחר

en: Permission
he: הרשאה

en: About
he: אודות

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
he: אזהרה: יש לתת רק לתפקידים מהימנים; להרשאה זו יש השלכות על אבטחת האתר.

en: Filter by name or description
he: סינון לפי שם או תיאור

en: Enter a part of the module name or description
he: הזינו חלק משם המודול או מתיאורו
