Module permissions (3.0.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Permission
ne: अनुमति

en: About
ne: बारेमा
