Module permissions (3.0.0) - en to rm translation catalogue (7 entries)

en: Description
rm: definiziun

en: Administration
rm: administraziun

en: Yes
rm: gea

en: Name
rm: renum

en: Select
rm: selecziunar

en: Permission
rm: motivaziun

en: Filter modules
rm: moduls filtrar
