Module permissions (3.1.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Administration
ca: Administració

en: Yes
ca: Sí

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Permission
ca: Permís

en: About
ca: Detalls

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ca: Avís: Assigneu-lo només als rols de confiança; aquest permís té implicacions en la seguretat.

en: Filter modules
ca: Filtra els mòduls

en: Filter by name or description
ca: Filtra per nom o descripció

en: Enter a part of the module name or description
ca: Introduïu una part del nom o de la descripció del mòdul
