Module permissions (3.1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Permission
ta: அனுமதி

en: About
ta: பற்றி
