Module permissions (3.2.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Permission
hi: अनुमति

en: About
hi: के बारे में
